do zobaczenia Wujku [*]

świeczki

Wciąż pamiętam niesamowitą niespodziankę, jaką był wielki karton pełen pomarańczy na święta… Pocztówki i listy, pisane czasem tak, że trudno je było rozszyfrować ;) Niewiele więcej tego jest, ale odkąd pamiętam, zawsze byłeś, choć daleko… teraz jesteś daleko inaczej. Niby niewiele się zmieniło, ale jednak… :(

polne opowieści

Cudnie znów pędzić przez pachnące pola z wiatrem we włosach… Tego mi było trzeba!

polelebiodapszenicapszenicaWieczorem był piękny zachód słonka (wreszcie jest ciepło jak na lato przystało!) i offik, taki spory, że trzeba było zawrócić – pierwszy raz mi się tak zdarzyło ;)

zachód słonkapo zachodziepo zachodzieA na dobranoc pyszne, smakujące gorącym słońcem, syryjskie winko :)

pociąg na euro

Euro dawno już się skończyło, a mi dziś udało się ustrzelić dopiero drugą z TYCH fajnie malowanych lokomotyw. I to całkiem przypadkiem. Cóż, lepiej późno niż wcale ;)

lokomotywalokomotywaPierwsza czekała na mnie w Warszawie :)

lokomotywa

Potem jeszcze ganiałam po dworcu za pociągami IC, hihi, tak, durna jestem ;) ale więcej się upolować nie dało.

cudny weekend w EPWS :)

Super było! Choć jestem chyba jedyną zadowoloną osobą z całej ekipy ;) Prowadziłam rogatego stwora ;) spędziłam bardzo miły wieczór w bardzo miłym towarzystwie, poznałam fajne osoby. Plus spotkania z niektórymi osobami ze starej piknikowej ekipy. Bardzo pozytywnie!

Aparat wyjęłam tylko dziś, raptem na dwadzieścia minut, a ile fot! :)

zlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCzlin 50 SP-AUCNa zielonej trawce :)

zlin 50 SP-AUC

wojtek krupa

burza i NEH :)

Wczoraj rano obudziła mnie burza. Super była! Jak przeszła, to po drodze jeszcze ją dogoniłam. A taki piękny widok zastałam na lotnisku…

antekPotem naprawianie Antka i lot do EPLS na piknik. Super było! Znów Red Bullsi i Kaman latający całkiem nisko nad publicznością, o wiele lepiej niż w Ostrowie! I jeszcze lot z powrotem :) To był cudny dzień!!!

Fotki z pikniku nie wiem kiedy, ostatnio prawie nie tykam kompa, bo lato w pełni i jest bosko, ale wrzucam kolejny cudny widok tego dnia, jak widzę takie coś, to na buzi pojawia mi się wielki uśmiech :D

antkiantki