Sypie od popołudnia. Mocno. Nie rozumiem, czemu wszyscy narzekają ![]()
Jak wyszłam z pracy i zobaczyłam auto, to aż się roześmiałam, gdybym nie pamiętała, gdzie zaparkowałam, to miałabym niezły problem, żeby je znaleźć

Sypie od popołudnia. Mocno. Nie rozumiem, czemu wszyscy narzekają ![]()
Jak wyszłam z pracy i zobaczyłam auto, to aż się roześmiałam, gdybym nie pamiętała, gdzie zaparkowałam, to miałabym niezły problem, żeby je znaleźć
